İnteraktif CD Tasarımı

İnteraktif Nedir ?

Bilgi aktarımının yapılmak istendiği hemen hemen her ortamda bugün interaktif CD uygulamalarından faydalanılmaktadır. Firma tanıtım dosyası, broşür, katalog gibi basılı ürünlere alternatif bir medya olarak fuar, seminer, sempozyum gibi toplantılarda bilgi aktarımı ve sunum aracı olarak kullanılabilmektedirler.

Etkili, Pratik, Sınırsız ve Ekonomik Tanıtım İçin;

Firmanızın, kurumunuzun etkili tanıtımını, autorun (otomatik olarak açılabilme) özelliğine sahip “İnteraktif CD’ler ile yapabilirsiniz.
İster kartvizit ebadındaki Kartvizit Cd’lere; isterseniz mini cd’lere isterseniz daha büyük ebattaki Standart Cd’lere firma bilgilerinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi vb. görsel ve sesli olarak estetik ve animasyonlu bir tasarımla yerleştirebilirsiniz. Müşterilerinize fuarlarda, organizasyonlarda dağıtarak ve/veya topluca posta yoluyla ileterek başarılı ve etkili bir tanıtım çalışması yapmış olabilirsiniz.
“İnteraktif CD Sunumu”, başarılı ve etkili pazarlamanın en etkili, en kolay ve en yeni yöntemlerinden biridir. Size yeni müşteriler ve yeni ufukların kapılarını açar.
İnteraktif Cd’ler, web sitesinin aksine daha geniş bir depolama alanına sahiptir. Bu nedenle daha fazla bilgi, resim barındırabilir ve daha hızlı çalışır. Web Sitelerindeki depolama ve hız sınırlamaları cd’lerde çok daha azdır. Ayrıca Video görüntüleri ile multimedya cd çalışmaları oluşturmak da mümkündür.
Hafifliği ve dayanıklılığı ile bir CD, matbaa baskısı kataloğa oranla daha uzun ömürlü, daha pratik, daha etkili, daha düşük maliyetli, daha zengin içerikli bir tanıtım-sunum aracıdır.
Firmaların/Okulların/Kurumların/Organizasyonların tanıtım sunum çalışmaları multimedya tanıtım cd’leri ile kolay ve ekonomik bir şekilde yapılabilmektedir. Bu maksatla fuarlarda dağıtılacak tanıtım cd’leri, konferanslar için tanıtım ve içerik cd’leri, okulların tanıtım cd’leri ve öğrencilerin mezuniyet yıllık cd’leri, kurumların faaliyet ve tanıtım cd’leri profesyonel bir şekilde hazırlanmaktadır


Kartvizit CD’ler

Şirketinizin kısa tanıtımı, resimleriniz hizmetleriniz cüzdanınıza sığacak küçüklükte, dikdörtgen, yuvarlak ve belki de logonuz görünümündeki CD lerde olsa nasıl olur.

Gelişmiş Tanıtım CD’leri

Şirketinizin tanıtımı, resimleriniz, videolarınız, hizmetleriniz, ürün kataloglarınız ve bunun gibi ihtiyaçlarınıza uygun diğer özellikler. Fuarlarda bilgisayarınıza veya VCD’ye takıp gösterin ve müşterilerinize dağıtın

Avantajları:

İlk maliyet sonrası CD çoğaltma maliyetlerinin alternatifi olduğu basılı ürünlerle kıyaslandığında çok daha ekonomik olması

İçerebildikleri verinin büyüklüğü ve bir kez üretildikten sonra çoğaltılmasının basılı ürünlere göre çok daha kolaydır. Bilgisayarın bulunduğu her ortamda başka hiçbir yazılıma ihtiyaç duymadan veri aktarımı sağlanabilmesi. Fuar, Seminer, Sempozyum gibi tanıtım toplantılarında sunumun kolayca yapılabilmesi. Firma ve ürünler hakkında detaylı bilginin kolay taşınmasını ve aktarımı sağlanabilmesi.

Ürün Katalog CD’leri

Bayileriniz ve müşterileriniz için kendinizin güncelleyebileceği ürün katalog CD’leri. Boşür masraflarınızı hayal edebileciğinizden çok azaltacak ve aynı anda binlerce ürün ve resimlerini ekleyebileceğiniz bu uygulamamızla tanışın.

 

Thumbnail image

İletişim Bilgileri:
Anadolu Telefonlarımız
0322 459 37 37
0532 165 2 000
0545 200 222 0
0505 296 21 96
Merkez: Çınarlı Mah. 61014 Sok. No: 4 Arzu Apt. Zemin Kat: 2 Seyhan / ADANA Tel: 0322 459 37 37
Atölye: Döşeme Mah.60025 Sok. No: 24 Seyhan / ADANA Tel: 0322 431 11 54

Çukurova, Çukurova Mimarlık Eğitimi, Çukurova Resim Kursları, Çukurova Sanat Adamları, Çukurova Sanat Kursları, Çukurova Tekstil, Çukurova ve Sanat, Dershane, Dershaneleri, Desen, Desen Dersleri, Diksiyon, Ebru, ebru dersleri, Ebru Kursları, eğitim, Endüstriyel Tasarım, Fırçam Fırçanın İzinde, Fotoğraf Dersleri, Fotoğraf Kursları