Karakalem Kalemleri

Thumbnail image 

Karakalem Kalemleri

Karakalem çizimi sırasında aşağıda yer alan konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.


  • Resim Kalemi Seçimi
  • Kağıt Seçimi
  • Işık Ortamı
  • Çalışma Ortamı
  • Doku Değerleri
  • Çizgi Değerleri
  • Gölgelendirme (Açık-Orta Ve Koyu Değerler)

Bu konular karakalem kursuna gelenler için kurs ortamında düzenlenmiş şekilde olmaktadır. Zaten alanında uzman hocalarımız ve sanat atölyemiz karakalem kursu konusunda yılların tecrübesine sahiptir. Sizlerin rahat bir öğrenme ortamı yaratmak bizim görevimizdir.


Dileyen kursiyerlerimiz malzemelerini kurs ortamından tedarik edebilmektedir. Burada malzemeleri  öğretmenlerinin yönlendirmeleri ile seçmek bir çok riski ortadan kaldırmaktadır. Yanlış malzeme alımı nedeni ile gereksiz bir harcama yapmamış olursunuz. Dileyen kursiyerler ise web sitemiz üzerinden de kredi kartı ile satın alma yapabilir veya malzemelerini kendi tedarik edebilirler. Kendiniz tedarik ederken de öğretmenlerimiz size yardımcı olacaklardır.


Karakalem Atölyesi, Kurşun Kalem Atölyesi, Kurşun Kalem Resmi, Kurşun Kalem Çizimi, Kurşun Kalem Eğitimi, Kurşun Kalem Atölyesi ile ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image 

Karakalem Atölyesi, Karakalem Çizimi, Karakalem Eğitimi, Karakalem Görselleri, karakalem kursları, karakalem kursu, Karakalem Resimleri, Karakalem Seti, Kurşun Kalem Atölyesi, Kurşun Kalem Resmi

karakalem kalemleri

Thumbnail image

Universiteye Hazirlik Guzel Sanatlar Egitim Kurslari

18. yüzyılında Avrupa ülkelerinde özel desen dersleri büyük ilgi görmekteydi, özellikle de sosyete ailelerde çok popülerdi. İnsanlar desen dersleri alarak aile üyelilerinin ve çevrelerindeki kişilerin portrelerini çizmekteydi. Seyahatlerde gördüklerini kaydetmek için sayısız eskiz ve krokiler yaparlardı. Gazete ve dergi sayfaları bol desen çizimleri içeriyordu. Tabi ki bu çizimler sanatsal açıdan belki çok profesyonel değildi. Ama bu yoğun ilginin sayesinde sanatçılar tarafından desen dersleri veriliyor ve farklı deseni öğretme metotları geliştiriliyordu.

Thumbnail imageÜtüThumbnail imageCamThumbnail imagePipoThumbnail imageMeyveler

Karakalem Kurslarına Kayıtsız Kalmayınız, Karakalem ModeldEn Çizim Örneklerine Bakınız, Karakalem Modellerde Çok Usta Örnekler, Karakalem Resim Derslerini İnceledin Mi, Karakalem Siparişi Yapan Kişiler