Mimarlık Kursları

Thumbnail image 

Mimarlık Kursları


Mimarlık kurslarına meslek edinmek isteyenler, alanında kariyer geliştirmek isteyenler, sektör değiştirmek isteyenler, üniversite / Lise / Meslek Lisesi öğrenciler ve mezunları ve İç Mimarlığa ilgi duyan 18 yaş üstü ve en az lise mezunu herkes katılım gösterebilirler.


Kurs onunda mesleki olarak bulabileceğiniz iş imkanları aşağıdaki gibidir:


  • Otel Tasarım / Uygulama
  • Restoran Tasarım / Uygulama
  • Mağaza / Vitrin Tasarım / Uygulama
  • Fuar / Stand Tasarım / Uygulama
  • Mutfak / Banyo Firmaları
  • Ev / Yazlık Tasarım / Uygulama
  • Dekor ( TV/Sinema/Tiyatro )
  • Mekanın Olduğu Her Yer

İyi bir mimar olabilmek için yaratıcılık, çizim tekniği, 3 boyutlu düşünebilme, planlama, takım ruhu, eleştiriye açık olma ve başkalarını etkileyebilme gücü gerekir. Eğitim programı bu özellikleri kazanmalarını sağlayabilecek şekilde düzenlenmiştir.


Mimarlık Kursu Kimden Alabilirim, Mimarlık Kursu Veren Atölye, Mimarlık Kursu Eğitimleri, Mimarlık Kursları Düzenleyen Dershane, Mimarlık Eğitimi Veren Kurumlar, Mimarlık Kursu Veren Öğretmenler ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image 

ki Mimari Sanat, ki Mimarlık Eğitimi, ki Mimarlık Yapıyor, Mimarlık Dersleri Veren Kurumlar, mimarlık eğitimleri, Mimarlık Kursiyeri, Mimarlık Kursu Kimden Alabilirim, Mimarlık Kursu Veren Kim

Mimarlık Kursları

Thumbnail image

Ebru Kursları

Okulunuzun yakınında bulunan bir cadde ya da sokağa çıkınız. Desenini çizebileceğiniz bir kompozisyon belirleyiniz. Seçiminizi yaparken sokağın ya da caddenin başka bir sokak ya da caddeye açılımının olmasını tercih edebilirsiniz. Bunun için bakış açınızı köşe başlarından belirleyebilirsiniz. Seçtiğiniz bakış açısından binaları, ağaçları, elektrik direklerini, nesneleri ve aralarında oluşan boşlukları inceleyiniz. Bakış açınıza göre ufuk çizgisinin yerini ve kaçar noktaları belirleyiniz. Ufuk çizgisinin hizasında, altında ya da üstünde bulunan nesnelerin geometrik yapılarındaki elipslerin, dörtgen formların, oluşan açıların görünümündeki farklılıkları dikkatle inceleyiniz. Kısaltım oluşan nesneleri tespit ediniz. Perspektif kurallarına ve oranlara dikkat ederek kompozisyonu, kâğıt yüzeyine aktarınız. Işığın geliş yönüne göre açık, orta, koyu çizgi ve leke değerleriyle kompozisyonun desenini çiziniz. Kompozisyonda nesne-mekân ilişkisinin ve birlik-bütünlüğün oluşmasına dikkat ederek çalışmanızı tamamlayınız.

Thumbnail imageAdanada Öğreten KurslarThumbnail imageAdanada Öğreten KurslarThumbnail imageAdanada Öğreten Kurslar

Bilgisayar İç Mimari, En Başarılı İç Mimari, En Güzel İç Mimari, En Hit İç Mimari, en iyi ic mimari, En Kaliteli İç Mimari, En Son İç Mimari, En Süper İç Mimari, En Ucuz İç Mimari, En Uygun İç Mimari, En Yeni İç Mimari, İç Mimari, Mimarlık Kursları, Özel İç Mimari